menu

Kino plenerowe

2020-07-20 14:20:09 (ost. akt: 2020-07-20 15:28:54)

Zapraszamy na seanse kina plenerowego, które odbędą się dnia 25 lipca 2020 (sobota) na dziedzińcu Ratusza w Szczytnie przy ul. H. Sienkiewicza 1 w godz. 21:00 oraz 22:45. Wstęp wolny.


WAŻNE: Ze względu na panujący stan epidemiczny przed wejściem na imprezę należy podpisać oświadczenie o zapoznaniu się uczestnika (lub jego dziecka/podopiecznego) z regulaminami i procedurami bezpieczeństwa imprezy oraz podać numeru telefonu.


Prosimy zapoznać się z poniższymi dokumentami:
PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 w MDK Szczytno
REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA imprezy
REGULAMIN imprezy
REGULAMIN PORZĄDKOWY imprezy

21:00 KSIĄŻĘ CZARUŚ (DUB PL)
Film opowiada o księciu zwanym Książę Czaruś, na którego w młodości rzuciła urok niegodziwa Królowa. Zaklęcie to sprawiło, że każda napotkana przez księcia dziewczyna od razu się w nim zakochuje i chce być jego żoną. Każda z trzech królewien – Królewna Śnieżka, Kopciuszek i Śpiąca Królewna – wierzy, że przystojny książę chce się ożenić właśnie z nią. Ojciec Czarusia, który wie o klątwie, jaka ciąży nad jego synem, ma dosyć sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia synowi ultimatum: Ma odnaleźć miłość swojego życia i ustatkować się, bo inaczej straci prawa do tronu. Czaruś wyrusza więc w podróż pełną przygód, żeby znaleźć sposób na odwrócenie zaklęcia, a towarzyszy mu sprytna złodziejka Lenore, która jako jedyna nie uległa urokowi, jaki padł na księcia. Czy księciu uda się złamać klątwę i odnaleźć „tę jedyną”, zanim będzie za późno?22:45 ZABAWA ZABAWA
„Zabawa zabawa” to trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która – jak mało kto – potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc „kino terapeutyzujące” – pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów.


  • Pracownia tańca
  • Pracownia Muzyki Folkowej
  • Pracownia Rycerska
  • Pracownia plastyczna
  • Pracownia rzeźby